Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

1 Yıllık sağlık Takibi ve Danışmanlık hizmetleri nedir.

CheckLife Hakkında

  • Sırakapılar Mahallesi 1521 Sokak No:16/3 Merkezefendi - Denizli / Türkiye
  • +90 850 305 50 51
  • info@checklife.com.tr

1 Yıllık sağlık Takibi ve Danışmanlık hizmetleri nedir.

Yaptığımız iş insanların sağlıklarının farkında olmalarını sağlamak ve öngörülen risklerin önceden belirlenerek yaşam tarzlarını bu riskleri ortadan kaldırılmasına yönelik değiştirmeleirni sağlamaktaır. Sevdiklerimizin sağlığı kendi sağlığımızdan daha ön planda olmuştur. Bu düşünce aslında yanlış bir düşüncedir. Kendi sağlığımızı yerinde olmadığında sevdiklerimizin sağlığını nasıl güvence altına alabiliriz. 
Biz sağlığınızı sizin yerinize takipi ediyoruz. Sağlıklı olalım olmayalım her insan yaşamının belirli dönemlerinde sağlık kontrolünden geçmesi uzmanlar tarafından şiddetle önerilmektedir. Geç kalınmış hastalarıkların teşhisinde ise sonucu ölüme dayanabilmetedir. Erken teşhis ile en ölümcül hastalıkların bile tedavisi yapılabilmektedir. 
Unutmayın; önemsemediğiniz küçük belirtiler, büyük hastalıkların habercisi olabilir. 

1 YIllık Sağlık Talip ve Danışmanlık hizmetlerimizde, yapılan analiz sonrasında çıkan raporlarımız sistemimize kayıt yapılır. Bu kayıtlarınız Danışman Uzman Doktorlarımız tarafından değerlendirmeye alınır. 1 Yıl içinde yaptrdığınız tüm tetkik ve tahlilleri bize göndermeniz durumunda ilk yapılan analiz sonuçları ile gönderdiğiniz sonuçların karşılkaştırması yapılarak riskli yöne doru eğilim gösteren sonuçlarınız varsa bunlar hakkında bilgilendirilir ve sonuçlarınızın normale dönmesi için ne yapmanız gerekiyorsa bunları anlatırız. 

1 Yıl içinde herhangi bir sağlık sorununuz hakkında istediğiniz zaman danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 
Hasta olmanız durumunda istediğiniz kurumlardan randevu alınması ve ulşaım hizmetleri alıyorsunuz.

Sevdiklerinizin sağlığına ve mutluluğuna değer veriyorsanız öncekendi sağlığınızın farkınd aolun.