Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

CheckLife Ne Yapar?

CheckLife Hakkında

  • Sırakapılar Mahallesi 1521 Sokak No:16/3 Merkezefendi - Denizli / Türkiye
  • +90 850 305 50 51
  • info@checklife.com.tr

CheckLife Ne Yapar?

Sizin sağlığınız, Bizim Sağlığımızdır.

Yaşamımızda herşey artık zamana göre planlanmış durumdadır. Zamanın yetmediğini konuşuruz hep. Zaman bu şekilde hızlıca akıp giderken bir yandan sağlığımızda hızlı bir şekilde akıp gidiyor.

Yaşam şeklimiz, beslenmemiz, bulunduğumuz ve çalıştığımız ortamlar en büyük etken olarak görünüyor.

Ancak kısa bir zaman ayırarak sağlığımız konusunda bir adım atmıyoruz. Neticesinde ise tedavisi geç kalınmış bir hastalık var ise sonu hiçde iyi bitmiyor. 

Checklife olarak sizin bu yoğun yaşam temponuzda sağlığınıza farklı bir pencereden bakmanızı sağlıyor ve hatta sağlığınızın takibini biz yapıyoruz. 

Öncelikle sizinle ayrıntılı bir anket yapıyoruz bu anket sayesinde sizin yaşam şeklinizi, çalışma ortamınızı ve ailenizde bulunan hastalık öykülerini alarak size en uygun sağlık analizi modeli sunuyoruz. 

Sağlık analizini yaptırmanızdan sonra doktorumuz tarafından takibe alınıyorsunuz. Analizlerde çıkan sonuçları ele alarak sağlık haritanızı çıkartıyoruz.

Sağlık haritanız ile 1 yıl içinde yaptırmış olduğunuz tüm tahlil ve tetkikleri bize gönderiyorsunuz. Bizdekileri ve sizin gönderdiklerinizi sisteme kayıt yaparak grafiksel olarak sonuçlarını doktorumuz izliyor. Risk olabilecek yükselme veya inmeler var ise sizi bilgilendirerek gerekli olan önlemleri almanızı sağlıyoruz. 

Unutmayın!!

İleri evrelerde tedavisi zorlaşan sağlık sorunları; hasta ve ailesi için yıpratıcı bir sürece yol açıyor. Özellikle aile öyküsünde kronik hastalık olan kişilerde en az yılda bir kez sağlık analizi yaptırarak erken teşhis ve ardından planlanan tedavi, hayat kurtarıcı olabilir.

Sağlık analizi ne değildir?

Sağlık analizi, sadece tahlil ve tetkikten oluşan bir inceleme değildir. Hastalık oluştuktan sonra yapılan tetkikler de sağlık analizine dahil değildir.

Neden yaptırmalısınız?

İleride hastalığa dönüşebilecek riskleriniz tespit edilebiliyor.

Önlemleri hakkında bilgi alabiliyorsunuz. 

Hastalıklarınızın erken teşhisinde önemli rol oynuyor.

Ne zaman yaptırmalısınız?

Erişkin yaşlardan itibaren, herhangi bir şikayet ya da endişeniz olmasa bile yılda 1 kez sağlık analizi testlerinden geçmek yararlıdır.

Yıllık sağlık analizi, hekiminizin önceki yıla ait sonuçları karşılaştırması ve sağlığınızdaki değişimleri ve riskleri izlemesi açısından çok önemlidir.